Współpraca

Chcemy, aby świadczone przez nas usługi spełniały oczekiwania Klientów, dlatego do każdego etapu współpracy podchodzimy z zaangażowaniem i rzetelnością. Zobacz jak rozpocząć z nami współpracę.  

 

Wyślij formularz lub zadzwoń do nas – na podstawie formularza lub kontaktu telefonicznego doprecyzujemy Twoje wymagania dotyczące Kandydata.

Podpisz umowę  – po poznaniu twoich potrzeb i oczekiwań podpiszemy oczekiwań umowę. Na jej podstawie rozpoczniemy proces rekrutacyjny.

Daj nam czas, na znalezienie idealnych kandydatów – w czasie trwania procesu rekrutacyjnego szukamy kandydatów, którzy spełniają twoje oczekiwania. Prowadzona przez nas rekrutacja obejmuje: analizę nadesłanych aplikacji, sprawdzenie referencji, szczegółową rozmowę indywidualną, ocenę psychologiczną osobowości i predyspozycji potrzebnych do pracy z dziećmi, osobami starszymi oraz  przeprowadzenie testów psychologicznych.

Poznaj odpowiednich kandydatów – wyłonieni podczas selekcji kandydaci zostaną Ci przedstawieni w formie prezentacji. Prezentacje możesz otrzymać droga mailową lub zapoznać się z nią osobiście na spotkaniu. W przypadku jeżeli żadna z kandydatur Ci nie odpowiada rozpoczynamy kolejną rundę rozmów, z nowymi kandydatami. Pamiętaj, że u nas płacisz tylko za satysfakcjonujący wybór.

Wybierz idealnego kandydata – spośród zaprezentowanych kandydatów wybierasz osobę, którą chcesz zatrudnić. Na tym etapie odbywa się również bezpośrednie spotkanie. Rekomendujemy, aby odbyło się one w miejscu, w którym będą wykonywane obowiązki. W tym momencie dopełniamy również formalności, które pozwalają wybranej osobie rozpocząć pracę.

Podsumujmy współpracę – po zakończeniu rekrutacji i wyborze osoby, którą chcesz zatrudnić następuje rozliczenie. Rozliczamy się tylko jeżeli znajdziemy dla ciebie wymarzonego pracownika. Pracujemy w oparciu o zasadę succes free - jeżeli nie uda nam się zrekrutować odpowiedniego kandydata nie ponosisz kosztów.

Zawsze masz gwarancje – na nasze usługi obowiązuje gwarancja. Obowiązuje ona przez 2 miesiące od momentu zatrudnienia kandydata. Jeżeli w tym okresie nie spełni on twoich oczekiwań lub z przyczyn losowych nie będzie w stanie wykonywać swoich obowiązków, ponownie bezpłatnie przeprowadzimy jedną rekrutację.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do twojej dyspozycji pod numerem telefonu 605 559 404 od poniedziałku do piątku. Możesz się z nami również skontaktować wypełniając poniższy formularz.